Drzwi u Ciebie w kilka dni – nie tygodni

Potrzebujesz nowych drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych, ale nie chcesz lub nie możesz długo czekać na dostawę? Mamy świadomość, że są sytuacje, kiedy oczekiwanie na potrzebny produkt nie wchodzi w grę, dlatego przygotowaliśmy ofertę drzwi dostępnych od ręki. Odwiedź salon Progress Design, gdzie kupisz stylowe skrzydła drzwiowe, które trafią do Ciebie już po kilku dniach, a nie tygodniach czy miesiącach.

Renomowani producenci

Wszystkie drzwi dostępne od ręki w naszej ofercie to produkty cenionych producentów, które odznaczają się nie tylko atrakcyjnym i nowoczesnym designem, ale również wysoką jakością wykonania. To drzwi, które będą pięknie wyglądały i służyły Ci przez długie lata.

Ponadczasowa biel

Wśród drzwi dostępnych od ręki natkniesz się, między innymi, na skrzydła w ponadczasowej bieli. Uniwersalność bieli powoduje, że jest ona odpowiednia do wnętrz utrzymanych w różnych aranżacyjnych stylach, więc możesz mieć pewność, że białe drzwi będą wyglądać pięknie nawet, jeśli za kilka lat całkowicie zmienisz wystrój.

Z białych skrzydeł z szybką realizacją zamówienia proponujemy: ERKADO Laurencja, Porta Vector, Persecto Magnolia albo DRE Auri. Każde na swój sposób wyjątkowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będą prawdziwą ozdobą domu.

Wśród drzwi dostępnych od ręki znajdziesz drzwi wewnętrzne (pokojowe i wejściowe) oraz drzwi zewnętrzne.  O szczegóły pytaj w naszym salonie.

krzysztof_matela_240x240
Krzysztof Matela
Doradca Klienta
maciej_szyroczynski_240x240
Maciej Szyroczyński
Doradca Klienta
nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta
nowy_pracownik_240x240
Marcin Czerwiński
Doradca Klienta - podłogi