Drzwi DRE Poznań

 

DRE to jeden z wiodących producentów drzwi w Polsce. Nowoczesne wzornictwo, zaawansowane technologie i podążanie za światowymi trendami to podstawowe cechy charakteryzujące produkty tej marki. Ideą DRE jest dostarczanie do polskich domów drzwi nie tylko dopasowanych do wnętrz, ale przede wszystkim do osób, które w tych wnętrzach przebywają. Producent słynie z nietuzinkowych projektów i wyjątkowej estetyki. Poznaj drzwi wewnętrzne, drzwi wejściowe wewnątrzklatkowe, drzwi szklane, systemy przesuwne i inne typy drzwi DRE. Poznań jako centrum nowoczesnego designu na terenie wielkopolski również umożliwia zakup produktów marki w salonie Progress Design.

Oferta drzwi DRE

W ofercie DRE znajdziesz drzwi wewnętrzne różniące się od siebie stylistyką oraz konstrukcją:

  • ramowe – jak wskazuje nazwa, opierają się na konstrukcji przypominającej ramę składającą się z dwóch poziomych i dwóch pionowych belek. W środku takiej konstrukcji umieszcza się tzw. panele – poziome elementy wykonane z drewna lub szkła o różnych kształtach;
  • płytowe – składają się z ramiakowego szkieletu drzwi, który przykryty zostaje płytą MDF lub HDF. Powierzchnia drzwi staje się jednolicie płaska, łączenia elementów ramy niewidoczne, a wnętrze wypełnia np. „plaster miodu”;
  • malowane – lakierowane lakierem wodnym UV;
  • połyskowe – oklejone laminatem połyskowym;
  • techniczne – drzwi stalowe, oddzielają przestrzeń mieszkalną, użytkową od piwnic czy kotłowni.

Wejściowe czy wewnątrzlokalowe?

W Progress Design Poznań pomożemy Ci znaleźć drzwi DRE, które będą idealnym rozwiązaniem dla twojego mieszkania. Drzwi wewnątrzlokalowe wykonane są z ramy z płyty MDF, która dodatkowo wzmocniona jest płaskownikami stalowymi z wypełnieniem z płyty wiórowo-otworowej. Z zewnątrz drzwi okryte są płytą zewnętrzną HDF płaską lub z frezem dekoracyjnym. System zamków czy zasuwek gwarantuje poczucie bezpieczeństwa w każdym mieszkaniu, a możliwość doboru różnorodnych laminatów sprawi, że drzwi staną się integralnym elementem wystroju każdego mieszkania.

Innowacyjne rozwiązania do twojego wnętrza

DRE posiada w swej ofercie szeroki wachlarz modeli drzwi szklanych, które będą bardzo ciekawym akcentem we wszystkich wnętrzach. Wykonane są z szyby hartowanej w wersji przezroczystej, matowej lub kolorowej. Kochasz innowacje? Wybierz drzwi szklane i ciesz się promieniami słońca w pomieszczeniach, które zwykle są ciemne i ponure. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się również w pomieszczeniach narażonych na kontakt z wilgocią, a także biurach lub sklepach, w których przestrzeń powinna być otwarta na klientów. Jeśli chcesz, by twoje dziecko miało wyjątkowy pokój – wybierz drzwi w fantazyjne wzory lub te z kolorowymi grafikami.

Jesteś wymagającym klientem i nie jesteś pewien, które drzwi DRE będą najlepiej pasować do twojego mieszkania? Odwiedź salon Progress Design Poznań, w którym odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w doborze odpowiedniego modelu.

krzysztof_matela_240x240
Krzysztof Matela
Doradca Klienta
maciej_szyroczynski_240x240
Maciej Szyroczyński
Doradca Klienta
nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta
nowy_pracownik_240x240
Marcin Czerwiński
Doradca Klienta - podłogi