Deska Barlinecka Poznań

Barlinek to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm zajmujących się produkcją podłóg drewnianych w Polsce. Gdy myślimy o podłodze drewnianej, wszyscy mamy w głowie – „Barlinek”! Firma funkcjonuje od 150 lat, a ich wyroby eksportowane są do 55 krajów na 5 kontynentach! W swojej ofercie, oprócz desek, posiadają także stylowe listwy przypodłogowe, a także podłogi stworzone specjalnie z myślą o nowoczesnych obiektach sportowych. Szukasz podłóg drewnianych wykonanych z polskich drzew?Najlepsza będzie deska barlinecka. Poznań jest twoim miejscem zamieszkania? Udaj się do salonu Progress Design, w którym znajdziesz najpiękniejsze deski wprost z Barlinka.

Drewno to coś więcej

We współczesnej architekturze wnętrz coraz częściej odchodzi się od tego, co syntetyczne i wytworzone z nienaturalnych surowców. Dziś stawia się na ekologię i produkty, które mogą ulec pełnemu recyklingowi lub biodegradacji. Tak właśnie jest z deską barlinecką – to produkt wykonany z trzech warstw drewna, które dają gwarancję odporności na zmiany wilgoci w pomieszczeniu i braku skrzypienia, wybrzuszania czy zniekształceń. Śledzimy najnowsze trendy, więc wiemy, że prawdziwe drewno przeżywa właśnie swój renesans. Oryginalne wzory, kolekcje celowo postarzane, bardzo postarzane i po prostu wyjątkowe. Wybór kolorystyki jest ogromny, teraz nie musimy decydować się już tylko na naturalne odcienie – można zaszaleć i wybrać modele bielone lub w odcieniu ciemnej czekolady.

Stylowe podłogi

Deska barlinecka świetnie sprawdzi się we wnętrzach o stylu prowansalskim,
skandynawskim, klasycznym, loftowym, nowoczesnym, industrialnym – w każdym, bez żadnych ograniczeń! Uniwersalność podłogi drewnianej wynika przede wszystkim z faktu, że dzięki poddaniu jej odpowiedniej obróbce może mieć dowolny kolor, przybrać dowolny kształt, a tym samym stać się materiałem, który bez przeszkód może gościć w każdym wnętrzu.

Deska Barlinecka

Barlinek wyróżnia w swej ofercie siedem różnych linii: Kolekcja Senses, Koleksa Tastes of Life, Pure Classico Line, Pure Vintage, Pure Line, Decor Line, Life Line. Kolekcje stworzone są z myślą o klientach z różnym zasobem portfela, a także o zróżnicowanych potrzebach, a nasi doradcy pomogą znaleźć model podłogi najlepiej dopasowany do ciebie. Wszystkie podłogi idealnie nadają się do montażu z ogrzewaniem podłogowym. Wybrałeś już linię podłóg Barlinak dla siebie? Spytaj o ich dostępność w Progress Design Poznań!

krzysztof_matela_240x240
Krzysztof Matela
Doradca Klienta
maciej_szyroczynski_240x240
Maciej Szyroczyński
Doradca Klienta
nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta
nowy_pracownik_240x240
Marcin Czerwiński
Doradca Klienta - podłogi