Panele Kronopol Poznań

Szukasz różnorodności i chcesz, by twoje panele były wyjątkowe? Świetnie! Dzięki naszej współpracy z firmą Swiss Krono (wcześniej panele Kronopol) jestesmy pewni, że znajdziesz u nas swoje wymarzone podłogi. Swiss Krono istnieje od 1994 roku, a aktualnie jest częścią holdingu Swiss Krono Group, czyli jednego z największych liderów w branży produktów drewnopochodnych na świecie. Swiss Krono w swej ofercie posiada m. in. panele podłogowe, materiały dla meblarstwa, a także materiały dla budownictwa. Firma dostarcza swoim klientom innowacyjnych produktów wysokiej jakości, których produkcja jest przyjazna środowisku. SWISS KRONO to podłogi do wszystkich wnętrz!

Aurum, Ferrum, Platinium – unikalne kolekcje podłóg

Szukasz praktycznych podłóg, które będą wyglądały po prostu pięknie? Postaw na panele Swiss Krono! Urządzasz właśnie mieszkanie i zastanawiasz się nad tym, jakie panele wybrać? Bogata oferta Swiss Krono, dostępna w naszym salonie, to szansa na znalezienie wymarzonej podłogi dla każdego. Planujesz urządzić mieszkanie w stylu skandynawskim, angielskim, a może industrialnym? To naprawdę bez znaczenia, bo Swiss Krono to podłoga, która doskonale dopasuje się do każdego stylu.

 

Panele laminowane Swiss Krono to podłogi, które swoim wyglądem nawiązują do naturalnego drewna. Układ słojów i delikatne wyżłobienia, przetarcia czy widoczne sęki sprawiają, że nie łatwo odróżnić je od podłóg naturalnych. W dotyku pozostają aksamitne i delikatne niczym dębowe deski. Na pierwszy rzut oka ciężko zgadnąć, co drewnem jest, a co nie.

Bajecznie prosty montaż

Panele Swiss Krono, jak większość dostępnych paneli laminowanych na rynku, montowane są na tzw. klik dzięki systemowi pióro-wpust, dlatego bez problemu można zamontować je własnymi siłami z użyciem niezbędnych narzędzi.

Dla domu i biznesu

Wybierając panele Swiss Krono możesz mieć pewność, że świetnie sprawdzą się w przestrzeniach narażonych na zachlapania czy uszkodzenia. Wysoka klasa ścieralności pozwoli nie martwić się o to, że coś się z nimi stanie. Możesz wykorzystać je w swojej kuchni, przedpokoju albo biurze! Wnętrze pozostanie stylowe, a Ty nie musisz się martwić, że delikatna wilgoć czy piasek na butach zrujnują twoją podłogę! Oczywiście wszystko z umiarem, bo dziesiątek litrów wylanej z wanny wody nie wytrzyma nawet sąsiadka z mieszkania poniżej.

Skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie pytania zgodnie z naszym wieloletnim
doświadczeniem i pasją do podłóg.

krzysztof_matela_240x240
Krzysztof Matela
Doradca Klienta
maciej_szyroczynski_240x240
Maciej Szyroczyński
Doradca Klienta
nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta
nowy_pracownik_240x240
Marcin Czerwiński
Doradca Klienta - podłogi