Bramy i ogrodzenia

Ogrodzenie pełni niezwykle istotną rolę – przede wszystkim wyznacza teren posesji, ale nie bez znaczenia jest również jego funkcja obronna i estetyczna. Obecnie mało kto zadowoli się zwykłym płotem z plecionej siatki. Oczekujemy coraz wyższego standardu, zdając sobie sprawę, że to właśnie ogrodzenie ma decydujący wpływ na wygląd otoczenia budynku. Stanowi ono ważny element architektoniczny, dlatego przy jego wyborze nie ma miejsca na przypadek. W salonie Progress Design w Poznaniu znajdą Państwo ogrodzenia i bramy wszelkiego typu, dostępne na każdą kieszeń.

Ogrodzenia posesyjne

Ten typ ogrodzeń oferowany w naszym poznańskim salonie jest przeznaczony dla osób, którym zależy na bardzo estetycznym wyglądzie posesji. Wybór dostępnych rozwiązań jest ogromny. Warto zauważyć, że do łask wracają ogrodzenia gabionowe, chętnie wybierane przez mieszkańców Poznania i okolic. Są one niezwykle efektowne, a do tego trwałe i w atrakcyjnej cenie. W Progress Design Poznań kupią Państwo gabiony w różnych rozmiarach, przeznaczone do budowy zarówno okazałych, jak i skromniejszych ogrodzeń.

Tradycjonaliści oczywiście najchętniej wybierają ogrodzenia metalowe. Te oferowane w poznańskim salonie Progress Design wyróżniają się fantastyczną jakością i najwyższą estetyką. Ich atutem jest uniwersalność: dobrze pasują zarówno do budynków o nowoczesnej, jak i bardziej klasycznej architekturze.

Niezmiennie popularne są także ogrodzenia panelowe, których głównym atutem jest świetny stosunek ceny do jakości. Panele ogrodzeniowe są łatwe i szybkie w montażu, dobrze korespondują z posesją, szczególnie z roślinnością, wykazują się również bardzo wysoką odpornością na rdzę i nie wymagają odnawiania.

Ogrodzenia przemysłowe

Progress Design oferuje także ogrodzenia przemysłowe, które znakomicie zabezpieczają teren firmy czy zakładu produkcyjnego. W przypadku takich ogrodzeń najważniejsze jest to, aby nie wymagały one uciążliwych zabiegów konserwacyjnych i skutecznie chroniły przed dostępem nieuprawnionych osób.

W naszym salonie znajdą Państwo także bramy wjazdowe różnego typu, w tym przesuwne i skrzydłowe. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru najlepszych rozwiązań, jak również usługę transportu i montażu zakupionych produktów.

Warto pamiętać, że ogrodzenia nie wybiera się „na chwilę”, ale z myślą o jego użytkowaniu przez długie lata. Zainwestowanie w produkt dobrej jakości to zawsze mądra decyzja.

krzysztof_matela_240x240
Krzysztof Matela
Doradca Klienta
maciej_szyroczynski_240x240
Maciej Szyroczyński
Doradca Klienta
nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta
nowy_pracownik_240x240
Marcin Czerwiński
Doradca Klienta - podłogi