Największy wybór drzwi – Poznań

Progress Design Poznań to aż 800 m2 ekspozycji, na której zobaczysz ponad 150 skrzydeł najbardziej cenionych marek. Przyjdź do nas po drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, drzwi przesuwne, drzwi drewniane. Poznań to ogromne miasto, w którym znajdziesz dziesiątki sklepów z drzwiami. Dlaczego więc warto wybrać drzwi w naszym salonie?

To proste! Progress Design to najlepsi producenci drzwi, najwyższa jakość produktów, profesjonalni doradcy, indywidualne podejście do klienta i najnowsze trendy w jednym. Nie przechwalamy się – czujemy się odpowiedzialni za to, by doskonale dobrane drzwi stały się elementem, który dopełni Twoje wnętrze. Lubimy to, co robimy, a zadowolenie naszych klientów motywuje nas do działania.

Linia DRE Supreme
w salonie
Progress Design

DRE Supreme to cztery niezwykłe kolekcje, dopasowane do różnych potrzeb i stylów wnętrzarskich, które zaprojektował znany architekt i ambasador marki DRE Krzysztof Miruć. Wyjątkowe skrzydła drzwiowe z kolekcji DRE Supreme możesz zobaczyć na ekspozycji w naszym salonie – serdecznie zapraszamy!

Drzwi drewniane – sosnowe, dębowe i nie tylko

Dzięki obszernej ekspozycji nie będziesz musiał wyobrażać sobie drzwi, które chcesz zamówić. To jednak nie wystarczy. Wiemy, że dobór drzwi do własnych potrzeb, wyglądu przestrzeni i upodobań estetycznych to niełatwe zadanie. Właśnie dlatego podczas wyboru drzwi z chęcią doradzimy, czy lepiej sprawdzą się u Ciebie drzwi drewniane, szklane czy metalowe. Jeśli drewniane, pomożemy ustalić czy lepsze będą sosnowe, dębowe czy świerkowe. Jeśli metalowe – aluminiowe czy stalowe. Podpowiemy też czy do Twojego
domu warto dobrać te eleganckie i klasycznie zdobione, a może zupełnie odwrotnie – ascetyczne w formie. Nie zdziw się, gdy zaczniemy zadawać szereg pytań dotyczących wyglądu Twojego domu, dodatków, sposobu korzystania z przestrzeni. Gdy już zbierzemy komplet informacji – będziemy mogli wskazać Ci grupę produktów, w obrębie której warto wybierać.

Różnorodne drzwi – producenci, style, kolory

Szukasz drzwi fornirowanych czy lakierowanych? Matowych czy wykończonych na wysoki połysk? A może wręcz przeciwnie – solidnych metalowych skrzydeł z gwarancją ognioodporności? Jeśli tak, to świetnie się składa – z pewnością znajdziemy takie, które spełnią wszystkie wymagania techniczne. Ale to nie wszystko. Jesteśmy przekonani, że drzwi powinny być nie tylko praktyczne lecz także piękne i unikalne. Szeroka paleta barw i stylów sprawi, że wybrane u nas drzwi staną się integralną częścią Twojego domu.

nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta

Montaż drzwi Poznań

Dobrze dobrane drzwi wymagają perfekcyjnego montażu. Właśnie dlatego montaż drzwi najlepiej powierzyć autoryzowanym grupom montażowym, które zadbają o to, by skrzydła dobrze funkcjonowały i prezentowały się efektownie. Dbamy o regularne szkolenia i rozwój umiejętności pracujących dla nas montażystów. Możemy więc być pewni, że to jedni z najlepszych fachowców w Poznaniu. Decydując się na montaż drzwi cena może być uzależniona od kilku czynników – np. ilości skrzydeł, odległości od miejsca, w którym zostały zakupione, czy jakości ścian. Jeśli chcesz skorzystać z usługi montażu nasi specjaliści przygotują propozycję specjalnie dla Ciebie.

krzysztof_matela_240x240
Krzysztof Matela
Doradca Klienta
maciej_szyroczynski_240x240
Maciej Szyroczyński
Doradca Klienta
nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta
nowy_pracownik_240x240
Marcin Czerwiński
Doradca Klienta - podłogi

Marki, które znajdziesz w naszym salonie