ul. św. Michała 65, 61-005 Poznań

Największy wybór drzwi – Poznań

Progress Design Poznań to aż 800 m2 ekspozycji, na której zobaczysz ponad 150 skrzydeł najbardziej cenionych marek, takich jak: Porta, DRE, INTER DOOR, Erkado, Persecto, POL-SKONE, INVADO, WIKĘD, CAL, DELTA, MF Drzwi. Przyjdź do nas po drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, drzwi przesuwne, drzwi drewniane. Poznań to ogromne miasto, w którym znajdziesz dziesiątki sklepów z drzwiami. Dlaczego więc warto wybrać drzwi w naszym salonie?

To proste! Progress Design to najlepsi producenci drzwi, najwyższa jakość produktów, profesjonalni doradcy, indywidualne podejście do klienta i najnowsze trendy w jednym. Nie przechwalamy się – czujemy się odpowiedzialni za to, by doskonale dobrane drzwi stały się elementem, który dopełni Twoje wnętrze. Lubimy to, co robimy, a zadowolenie naszych klientów motywuje nas do działania.

nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta
+48 724 390 600

Drzwi drewniane – sosnowe, dębowe i nie tylko

Dzięki obszernej ekspozycji nie będziesz musiał wyobrażać sobie drzwi, które chcesz zamówić. To jednak nie wystarczy. Wiemy, że dobór drzwi do własnych potrzeb, wyglądu przestrzeni i upodobań estetycznych to niełatwe zadanie. Właśnie dlatego podczas wyboru drzwi z chęcią doradzimy, czy lepiej sprawdzą się u Ciebie drzwi drewniane, szklane czy metalowe. Jeśli drewniane, pomożemy ustalić czy lepsze będą sosnowe, dębowe czy świerkowe. Jeśli metalowe – aluminiowe czy stalowe. Podpowiemy też czy do Twojego
domu warto dobrać te eleganckie i klasycznie zdobione, a może zupełnie odwrotnie – ascetyczne w formie. Nie zdziw się, gdy zaczniemy zadawać szereg pytań dotyczących wyglądu Twojego domu, dodatków, sposobu korzystania z przestrzeni. Gdy już zbierzemy komplet informacji – będziemy mogli wskazać Ci grupę produktów, w obrębie której warto wybierać.

Różnorodne drzwi – producenci, style, kolory

Szukasz drzwi fornirowanych czy lakierowanych? Matowych czy wykończonych na wysoki połysk? A może wręcz przeciwnie – solidnych metalowych skrzydeł z gwarancją ognioodporności? Jeśli tak, to świetnie się składa – z pewnością znajdziemy takie, które spełnią wszystkie wymagania techniczne. Ale to nie wszystko. Jesteśmy przekonani, że drzwi powinny być nie tylko praktyczne lecz także piękne i unikalne. Szeroka paleta barw i stylów sprawi, że wybrane u nas drzwi staną się integralną częścią Twojego domu.

Montaż drzwi Poznań

Dobrze dobrane drzwi wymagają perfekcyjnego montażu. Właśnie dlatego montaż drzwi najlepiej powierzyć autoryzowanym grupom montażowym, które zadbają o to, by skrzydła dobrze funkcjonowały i prezentowały się efektownie. Dbamy o regularne szkolenia i rozwój umiejętności pracujących dla nas montażystów. Możemy więc być pewni, że to jedni z najlepszych fachowców w Poznaniu. Decydując się na montaż drzwi cena może być uzależniona od kilku czynników – np. ilości skrzydeł, odległości od miejsca, w którym zostały zakupione, czy jakości ścian. Jeśli chcesz skorzystać z usługi montażu nasi specjaliści przygotują propozycję specjalnie dla Ciebie.

krzysztof_matela_240x240
Krzysztof Matela
Doradca Klienta
733 186 876
matra_skornik_240x240
Marta Fiedler
Doradca Klienta
724 140 172
maciej_szyroczynski_240x240
Maciej Szyroczyński
Doradca Klienta
618 733 304
nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta
+48 724 390 600
nowy_pracownik_240x240
Marcin Czerwiński
Doradca Klienta
+48 661 274 614