Rozwiązania loftowe OTIF Profil

Rozwiązania ze stali i szkła idealnie wpiszą się w pomieszczenia urządzone w stylu industrialnym, loftowym oraz soft loft, ale nie tylko – przykładowo, drzwi lub przeszklenia ze złotymi szprosami świetnie wpasują się również we wnętrza w stylu glamour albo ciekawie wkomponują w eklektyczną przestrzeń. Wszystko zależy od Twojej indywidualnej koncepcji na zaaranżowanie przestrzeni.

W salonie Progress Design możesz obejrzeć wyjątkową ekspozycję rozwiązań ze stali i szkła firmy OTIF Profil.

Niebanalne piękno

Rozwiązania loftowe firmy OTIF Profil rodzą się z pasji tworzenia nietuzinkowych elementów wystroju wnętrz. Z połączenia stali i szkła powstają oryginalne drzwi oraz elementy stałe, mogące pełnić funkcję ścianki lub okna wewnętrznego. To niebanalne patenty na wydzielenie i doświetlenie przestrzeni, które dostarczają jej użytkownikom niepowtarzalnych wrażeń estetycznych.

◾️ Wszystkie drzwi loftowe OTIF produkowane są na indywidualne zamówienie, pod wymiar – co oznacza, że drzwi, na które się zdecydujesz, będą wyjątkowe pod każdym względem, nikt nie kupi takiego samego egzemplarza.

◾️ Możesz wybrać drzwi jednoskrzydłowe, jedno skrzydło z bocznym doświetleniem, dwuskrzydłowy wariant, przesuwny albo pivotowy (wahadłowy).

◾️ Szprosy mogą układać się w czekoladę bądź w inny, nawet nietypowy sposób.

◾️ Możesz dobrać szybę transparentną lub ornamentową, wykorzystać szkło prążkowane, zbrojone albo lustro.

◾️ Poza standardowymi kolorami ram, dostępne są również odcienie brązu i złota, a także dowolny kolor z palety RAL.

Serdecznie zapraszamy do salonu Progress Design, by obejrzeć ekspozycję z rozwiązaniami marki OTIF Profil. Jesteśmy przekonani, że zachwyci Cię niebanalne piękno rozwiązań ze stali i szkła, które możesz u nas zamówić wraz z montażem w swoim wnętrzu.

nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta