Podłogi drewniane Poznań

Drewno to piękny i ponadczasowy surowiec. Mimo rozwoju nowych materiałów, nadal równie często, co kiedyś, wykorzystywany jest w aranżacji wnętrz. W Progress Design Poznań świetnie zdajemy sobie sprawę, że stojąc przed wyborem podłóg do swojego mieszkania i często nie jesteś pewien jaki rodzaj okładziny się zdecydować. Wybierając podłogę pamiętaj, drewno nie jest materiałem dla wybranych. Nadaje się do większości pomieszczeń, dodając im niepowtarzalnego charakteru. Co więcej podłogi drewniane, nawet w Poznaniu nie muszą mieć astronomicznej ceny. Zdarza się że drewnianą podłogę, można
znaleźć w cenie dobrej jakości podłogi laminowanej.

Marzysz o przytulnym domu?

Długie deski, parkiet, mozaika… z drewna można zrobić naprawdę wiele! Tym bardziej, że w ostatnich latach podłogi drewniane przeżywają swoisty renesans. drewniane podłogi. Jedną z największych zalet drewna jest atmosfera ciepła i przytulności, którą wprowadza do przestrzeni, w których jest wykorzystane. Z resztą… wyobraź sobie sam: zima, koc, dobra książka i kubek gorącej czekolady, a pod stopami przyjemna drewniana podłoga… idealnie! Kochamy tę wizję i z chęcią zarażamy nią wszystkich wokół!

Podłogi drewniane – Poznań oferuje atrakcyjne ceny

Decydując się na podłogi drewniane warto mieć świadomość, że cena zazwyczaj wiąże się z wysoką jakością. Warto zwrócić uwagę na to, że często ceny dobrych paneli laminowanych nie różnią się znacząco od ceny podłóg drewnianych. Inwestycja w podłogę drewnianą jest więc bardzo opłacalna, gdyż podłogę można odnawiać nawet kilkanaście razy i wciąż cieszyć się pięknem naturalnego drewna. W przypadku paneli jest to nieosiągalne.

Podłogi drewniane w Progress Design Poznań to gwarancja jakości

W salonie Progress Design Poznań znajdziesz podłogi drewniane najlepszych producentów znajdziecie. Ich cena uzależniona jest między innymi od producenta, rodzaju drewna czy sposobu jego ułożenia. W ofercie znajdziecie podłogi marek takich jak Barlinek, Baltic Wood czy Rockwood. Wiemy jak istotne jest to, by jakość szła w parze ze świetnym designem, dlatego nasi doradcy pomogą ci znaleźć idealną podłogę drewnianą do Twoich potrzeb i
wyglądu Twojego wnętrza. Naturalne, vintage, eleganckie, nowoczesne,  matowe, błyszczące… w salonie Progress Design znajdziesz je wszystkie.

Przeznaczenie

Odpowiednio zaimpregnowane podłogi drewniane nadają się do wielu różnych pomieszczeń. Nie wiesz, czy sprawdzą się w Twoim domu? Przy doborze podłogi duże znaczenie ma sposób, w jaki korzystasz ze swojej przestrzeni. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem podłogi drewnianej zastanów się nad tym, w jaki sposób sposób korzystasz ze swojego domu: czy często zapraszasz gości, czy aktywnie spędzasz w nim czas, czy chodzisz po domu w butach… wszystkie te szczegóły pomogą Ci odpowiedzieć na pytanie czy – i jaka – podłoga drewniana
jest dla Ciebie. Jeśli jesteś pewien, że chcesz w swoim domu zamontować drewno, bez obaw. Egzotyczne odmiany drewna są niezwykle wytrzymałe i odporne na wilgoć, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Drewniane podłogi kojarzą się z elegancją, dobrym gustem i luksusem. Ich cena często porównywalna jest z mniej trwałymi materiałami, dlatego zdecydowanie warto brać je pod uwagę. Masz pytania? Kieruj je do nas, rozwiejemy wątpliwości i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie do twojego domu.

krzysztof_matela_240x240
Krzysztof Matela
Doradca Klienta
maciej_szyroczynski_240x240
Maciej Szyroczyński
Doradca Klienta
nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta
nowy_pracownik_240x240
Marcin Czerwiński
Doradca Klienta - podłogi