Szukasz podłogi? Poznań ul. św. Michała to najlepszy adres

Na pewno masz świadomość tego, jak ważnym elementem wykończenia domu jest podłoga. Powinna być idealnie położona, elegancko wyglądać i wytrzymać wiele lat w dobrym stanie Jeśli chcesz, by Twoja podłoga była właśnie taka – odwiedź Progress Design Poznań! Nasi doradcy pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla twojego domu lub firmy. Przyjdź i przekonaj się, że doskonale dobrana podłoga to komfort i spokój na długie lata!

Podłogi laminowane w nowej odsłonie

Szukasz podłogi wysokiej jakości, która świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu? Panele laminowane, które wyglądają niczym jednolita tafla powtarzających się wzorów, odeszły już do lamusa. W dzisiejszych czasach wysokiej jakości panele są niemal nieodróżnialne od podłogi drewnianej, są wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji, a niektóre z nich nadają się nawet do kuchni i przedpokoju. Montaż jest bajecznie prosty, możesz więc położyć podłogę samodzielenie, a po ułożeniu nie trzeba czekać długich godzin, by móc po nich swobodnie chodzić. Proste, prawda?

Drewno: klasyka, przytulność, minimalizm

Wykonane z drewna, wyjątkowe i ciepłe w dotyku podłogi to gwarancja stylowego wykończenia wnętrz. Dębowe, jesionowe, bukowe, bambusowe… nieważne z jakiego drewna są wykonane – są po prostu piękne i jedyne w swoim rodzaju, bo nie ma dwóch takich samych desek na świecie. Mogą być wykończone lakierem, olejowane, błyszczące, matowe, bielone – możliwości jest tak wiele, że nie sposób zdecydować się z marszu. W naszym salonie Progress Design Poznań przy ul. św. Michała 65 pomożemy Ci znaleźć podłogę idealną do Twojego wnętrza!

Wygoda dzięki technologii

Nowoczesne podłogi winylowe nadają się do łazienek, kuchni, przedpokoi i wszystkich pomieszczeń narażonych na zarysowania albo kontakt z wilgocią. Wykonane są z polichlorku winylu z rdzeniem z włókna szklanego, a pokryte warstwą laminatu i warstwy ochronnej – taka mieszanka daje pełną wodoodporność. Nadają się na ogrzewanie podłogowe i doskonale przewodzą ciepło. Jeśli szukasz podłogi, która wytrzyma starcia z ostrymi krawędziami zabawek twojego dziecka lub takiej, której nie zaszkodzą pazury czworonoga – wybierz podłogę winylową. Różnorodność wzorów i kolorów jest naprawdę ogromna! W naszym salonie znajdziecie nawet takie, które swoim wyglądem naśladują płytki ceramiczne, mają kształt trójkątny, kwadratowy lub romboidalny.

Stoisz przed decyzją o wyborze podłogi? Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością pomogą Ci wybrać idealną podłogę do Twojego wnętrza.

krzysztof_matela_240x240
Krzysztof Matela
Doradca Klienta
maciej_szyroczynski_240x240
Maciej Szyroczyński
Doradca Klienta
nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta
nowy_pracownik_240x240
Marcin Czerwiński
Doradca Klienta - podłogi