Nasza realizacja z marką Wiśniowski

Bramy oraz drzwi do dużych obiektów specjalistycznych powinny spełniać szereg wymagań technicznych. Muszą przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a także być trwałe i funkcjonalne. W miejscach szczególnie uczęszczanych, jak salony, hale, magazyny i biura ważna jest wytrzymałość na wielokrotne otwieranie i zamykanie.

Przedstawiamy projekt, obejmujący doradztwo, dostarczenie i profesjonalny montaż bram i drzwi technicznych w dużym salonie samochodowym w Poznaniu. Wykorzystaliśmy wysokiej klasy produkty marki Wiśniowski, które doskonale pasują do charakteru przestrzeni.

O marce

Wiśniowski to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, oferująca produkty najwyższej jakości, łączące w sobie nowoczesny design, innowacyjne technologie i tradycję. W ich obszernym portfolio znajdziesz zarówno rozwiązania do domu jak i materiały odpowiednie do profesjonalnego użytku. Są to między innymi bramy i ogrodzenia oraz trwałe i odporne na uszkodzenia drzwi zewnętrzne oraz techniczne.

fot. Wiśniowski

fot. Wiśniowski

Profesjonalne i bezpieczne bramy

Do przedstawionej realizacji zastosowaliśmy bramy segmentowe z serii MakroPro 2.0, które oprócz szerokich możliwości dopasowania, zapewniają wygodę obsługi i wysoki poziom bezpieczeństwa. Produkty marki Wiśniowski są tworzone z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy detal, a ich unikalna konstrukcja sprawia, że są łatwe w montażu i mają szerokie zastosowanie. Można je zainstalować w każdym rodzaju zabudowy, dzięki aż 15 typom prowadzenia do wyboru.

W obiekcie użyty została użyta brama MakroPro Alu 2.0, która składa się z paneli aluminiowych z przeszkleniami akrylowymi i dolnym panelem stalowym. Do standardowego wyposażenia modelu należy zestaw uszczelnień ThermoSet ™, czyli uszczelki termiczne boczne (czterokomorowe, dwulistkowe), dwulistkowa uszczelka górna oraz uszczelnienia narożnikowe.

Drzwi techniczne

Salon samochodowy to obiekt, w którym zarówno wytrzymałość jak i estetyka drzwi mają szczególne znaczenie. W przypadku omawianej realizacji użyliśmy drzwi stalowych płaszczowych ECO. Systemy stalowe Wiśniowski zapewniają bezpieczeństwo, trwałość na lata i funkcjonalność. Ponadczasowy design, prosta forma i wiele opcji personalizacji sprawiają, że dopasowanie drzwi do budynku nie stanowi problemu. Drzwi są dostępne w szerokiej palecie kolorów i tekstur, co daje swobodę aranżacji pomieszczeń. Ważne są również parametry takie jak dźwiękoszczelność i izolacyjność termiczna, które zostały osiągnięte dzięki zastosowaniu odpowiedniego materiału do wypełnienia drzwi. Dodatkowym wyposażeniem są kratki wentylacyjne. Producent oferuje również udogodnienia takie jak samozamykacz, wizjer, czy kopacz.

Zainspirowała Cię nasza realizacja i szukasz rozwiązania dla swojego biznesu? Skontaktuj się z nami by otrzymać profesjonalne wsparcie w doborze materiałów. Doradzimy, dostarczymy i zamontujemy wybrane produkty do Twojej inwestycji.

fot. Wiśniowski

fot. Wiśniowski

krzysztof_matela_240x240
Krzysztof Matela
Doradca Klienta
maciej_szyroczynski_240x240
Maciej Szyroczyński
Doradca Klienta
nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta
nowy_pracownik_240x240
Marcin Czerwiński
Doradca Klienta - podłogi

Zobacz nasze porady