Drzwi KMT Poznań

Marka KMT istnieje na rynku od 1967 roku. Prze drzwi KMT każdego dnia do swoich domów wchodzą setki tysięcy klientów, którzy postawili na jakość i bezpieczeństwo. Ze względu na swoje parametry techniczne drzwi KMT gwarantują poczucie bezpieczeństwa, a także ochronę przed hałasem, gdyż świetnie wygłuszają dźwięki dobiegające z otoczenia. Ponadczasowy design i uniwersalna kolorystyka sprawiają, że nadają się do wszystkich polskich domów.

Progress Design Poznań to sklep w którym znajdziesz pełną ofertę marki KMT. Jeśli nie wiesz czym kierować się podczas doboru drzwi zewnętrznych, to przyjdź do naszego salonu ze zdjęciem otworu, w który mają zostać zamontowane. Dzięki temu nasz doradca będzie mógł wybrać drzwi KMT, które będą idealnie dopasowane do twojego domu. Pamiętaj, że swoją kolorystyką powinny nawiązywać także do bramy garażowej, czy ogrodzenia, a wtedy
każde sąsiad będzie z zazdrością zastanawiał się co dało taki efekt. Podpowiadamy… to
zasługa drzwi z naszego salonu!

Drzwi antywłamaniowe KMT to rozwiązanie przeznaczone zarówno do mieszkań w blokach, jak i dla domów jednorodzinnych. Drzwi KMT odpowiadają zwiększonym normom, które stawiane są wszystkim drzwiom wejściowym, więc dzięki nim nie będziesz musiał martwić się o bezpieczeństwo twojej rodziny.

Szeroki wybór drzwi KMT

Drzwi KMT dostępne są w dwóch wersjach stylistycznych: płaskiech i tłoczonych. Wszystkie elementy tłoczone, które znajdują się na drzwiach to nie tylko ozdoba – to także element, który dodatkowo usztywnia konstrukcję i sprawia, że staje się mocniejsza. Wypełnienie drzwi KMT stanowi pianka poliuretanowa, która świetnie wpływa na wysokiej klasy właściwości termoizolacyjne drzwi.

W naszych salonach znajdziecie drzwi KMT, które pokryte są laminatem lub farbą proszkową. Jeśli nie wiesz na czym polega różnica – spytaj naszego doradcę, który chętnie odpowie na wszystkie stawiane mu pytania. Pamiętaj, że dla nas liczy się być wyszedł zadowolony, tak samo jak my jesteśmy zadowoleni z naszej pracy.

krzysztof_matela_240x240
Krzysztof Matela
Doradca Klienta
maciej_szyroczynski_240x240
Maciej Szyroczyński
Doradca Klienta
nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta
nowy_pracownik_240x240
Marcin Czerwiński
Doradca Klienta - podłogi