Unikalne podłogi Krono Original w Poznaniu

Krono Original to jeden z największych potentatów jeśli chodzi o producentów podłóg w Europie. Firma od lat zaskakuje swoich klientów innowacyjnością i wysokiej klasy jakością podłóg, które produkują. W Progress Design Poznań znajdziecie pełną ofertę marki Krono Original.

Wyjątkowa trwałość produktu

Podłogi Krono Original zaprojektowane są z myślą o użytkownikach, którzy nie potrafią usiedzieć na miejscu! Dlaczego? Dlatego, że dzięki wysokiej klasie ścieralności mogą być bardzo mocno eksploatowane zarówno we wnętrzach domów i mieszkań, a także w miejscach narażonych na zwiększone użytkowanie – w sklepach, salonach fryzjerskich, czy salach lekcyjnych.

Wyjątkowa stylistyka

Jeśli szukasz paneli laminowanych, które swoim wyglądem będą przypominały naturalne drewno, to z pewnością warto przejrzeć ofertę marki Krono Original. Okleina odwzorowująca unikalne usłojenie drzew, widoczne sęki, a także niejednolitą barwę prawdziwego drewna może do złudzenia imitować to, co w naturze najpiękniejsze. Setki różnych wzorów i kolorów pozwolą dopasować panele do każdego wnętrza, bez względu na styl, w którym zostało urządzone. Jeśli twoje wnętrze utrzymane jest w skandynawskim duchu – swobodnie wybieraj pomiędzy naturalnymi barwami takich drzew jak dąb, czy bielona sosna. Jeśli poszukujesz ciemnej podłogi, która będzie pięknie wyglądać w eleganckim gabinecie – znajdzie się również podłoga w kolorze ciemnego orzechu. Z Krono Original w Progress Design Poznań stworzymy wnętrze idealne!

Łatwy montaż

Dzięki zastosowaniu metody na klik każdy będzie mógł zamontować wybrane panele samodzielnie, lecz kupując podłogi Krono Original możesz skorzystać także z profesjonalnego montażu, wykonywanego przez naszych fachowców. Wystarczy, że wyrazisz taką chęć podczas zakupów, my ustalimy z Tobą odpowiedni termin i warunki, a panele położą się same (czyt. bez twojej fatygi)! To proste i przyjemne – wiemy o tym, więc z chęcią zrobimy to za Ciebie!

Krono Original Poznań

Każdy klient marzy o tym, by jego mieszkanie było wyjątkowe. Właśnie dlatego chętnie polecamy naszym klientom podłogi Krono Orginal. Wiemy, że są w stanie wytrzymać ostre pazury twoich zwierząt, piach naniesiony zimą na butach, a także obcasy, w których tak bardzo lubisz chodzić. Przyjdź do naszego salonu i przekonaj się, że jest w czym wybierać!

krzysztof_matela_240x240
Krzysztof Matela
Doradca Klienta
maciej_szyroczynski_240x240
Maciej Szyroczyński
Doradca Klienta
nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta
nowy_pracownik_240x240
Marcin Czerwiński
Doradca Klienta - podłogi