Pielęgnacja drzwi i podłóg z marką PERSECTO

Progress Design Poznań

Kiedy już zdecydujesz się na wybór konkretnego modelu drzwi oraz kupisz panele podłogowe w wymarzonym kolorze i wzorze, dodaj do listy zakupów również produkty do pielęgnacji tych elementów wystroju wnętrz. Zakup drzwi i podłóg to zwykle inwestycja na lata, dlatego warto pamiętać o ich właściwej pielęgnacji, by jak najdłużej cieszyły oko i dobrze spełniały swoją funkcję.

Czysto z produktami PERSECTO

PERSECTO to marka własna firmy Multi-Form, dostarczająca na rynek nie tylko stylowe modele drzwi wewnętrznych i oryginale dekory paneli laminowanych, ale także specjalistyczne środki do mycia i pielęgnacji tych właśnie elementów wykończenia wnętrz. Odpowiednia kosmetyka drzwi i podłóg podkreśla estetykę i pozwala zachować ich walory przez długie lata. Aktywne składniki, zawarte w produktach PERSECTO, gwarantują skuteczność mycia, a dodatek naturalnych wosków wpływa na uzyskanie połysku i efektu ogólnej świeżości.

Pielęgnacja drzwi

Drzwi pokojowe czy zewnętrzne są zwykle pomijane przy cotygodniowym sprzątaniu. Jednak warto zadbać również o te właśnie elementy aranżacji pomieszczeń. W przypadku drzwi, odpowiednia konserwacja jest potrzebna po to, by spełniały właściwie swoją funkcję i były wizytówką domu przez długi czas. Drzwi należy przetrzeć miękką, zwilżoną wodą szmatką, aby usunąć warstwę osadów. W następnej kolejności najlepiej zabezpieczyć je odpowiednim środkiem. Nadaje się do tego idealnie preparat PERSECTO D+. Aktywne składniki w nim zawarte sprawiają, że produkt doskonale usuwa brud, nie pozostawia smug, chroni przed wilgocią, a przy tym przyjemnie pachnie. Preparatu z powodzeniem możesz użyć również do pielęgnacji ościeżnic oraz mebli.

Pielęgnacja podłóg

Czyszczenie podłóg warto zacząć od użycia specjalistycznego środka do mycia paneli PERSECTO P+. Preparat zawiera naturalne woski, które właściwie chronią czyszczone powierzchnie przed wilgocią, przedłużając ich trwałość. Starannie dobrany kompleks substancji aktywnych zapewnia maksymalną skuteczność mycia bez efektu smug. PERSECTO P+ skutecznie zmiękcza brud, doskonale pielęgnuje, wydobywa głębię koloru i przedłuża trwałość paneli. Skoncentrowana formuła produktu gwarantuje większą wydajność. PERSECTO P+ nadaje się również do czyszczenia paneli ściennych.

Jeśli natomiast chcesz nadać podłodze połysk, wystarczy, że na dokładnie umytą, odtłuszczoną i suchą powierzchnię nałożysz równomiernie z pomocą mopa lub szmatki preparat do nabłyszczania paneli PERSECTO N+. Preparat nie wymaga wcierania ani polerowania. Wzmacnia właściwości antypoślizgowe, chroni przed zarysowaniami oraz zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci.

Gamę środków do pielęgnacji drzwi i podłóg PERSECTO kupisz w salonie Progress Design.

krzysztof_matela_240x240
Krzysztof Matela
Doradca Klienta
maciej_szyroczynski_240x240
Maciej Szyroczyński
Doradca Klienta
nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta
nowy_pracownik_240x240
Marcin Czerwiński
Doradca Klienta - podłogi

Zobacz nasze porady