Drzwi Erkado Poznań

Erkado to polski producent drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz akcesoriów drzwiowych, który powstał w 1976 roku. Jest to firma rodzinna z wieloletnią historią i wartościami, którymi kieruje się na co dzień przy prowadzeniu biznesu. Aspekt połączenia doświadczenia trzech pokoleń oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii jest tym, co wyróżnia markę na tle innych i co przekłada się na styl pracy i podejście do ludzi

Salon Progress Design to miejsce, w którym znajdziesz takie produkty Erkado jak:

  • drzwi zewnętrzne,
  • drzwi wewnętrzne,
  • drzwi wejściowe,
  • drzwi wewnątrzlokalowe,
  • drzwi wejściowe przeciwpożarowe,
  • drzwi szklane,
  • systemy przesuwne,
  • ościeżnice,
  • akcesoria.

Przyjdź na św. Michała 65 i przekonaj się sam, co znaczy jakość Erkado i zobacz drzwi, które dostarczane są na terenie całej Polski oraz 15 krajów na całym świecie.

Jakość Erkado w salonie Progress Design

Drzwi to jeden z najważniejszych elementów każdego domu. Jeżeli zależy ci na najwyższej jakości wykończenia o odpowiedniej cenie, z pewnością produkty marki Erkado sprostają twoim oczekiwaniom. W Poznańskim salonie Progress Design jesteśmy świadomi z faktu, że temat stolarki nie jest powszechnie znany, dlatego nasi profesjonalni doradcy odpowiedzą na każde twoje pytanie w tym temacie.

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne Erkado

Marka Erkado rozpoczęła swoją działalność od drzwi wewnętrznych. Wieloletnia obecność na rynku oraz spore doświadczenie są gwarancją najwyższej jakości. Z biegiem lat, w odpowiedzi na realne potrzeby rynku, rozpoczęto produkcję również drzwi zewnętrznych. Ekspozycja, którą posiadamy w poznańskim salonie, zawiera wiele modeli. Począwszy od klasycznych, najbardziej popularnych, aż po ekskluzywne modele, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Materiały, z których produkowane są drzwi Erkado to gwarancja wieloletniego użytkowania. Odwiedź Poznański salon i skorzystaj z profesjonalnej porady naszych ekspertów.

Drzwi wejściowe przeciwpożarowe Erkado

Drzwi wejściowe są elementem, który sprawia, że czujemy się w domu bezpiecznie. Jeżeli szukasz naprawdę wytrzymałych i odpornych na warunki atmosferyczne drzwi, odwiedź salon w Poznaniu przy ul. św. Michała 65 i poproś jednego z naszych ekspertów o zaprezentowanie oferty drzwi przeciwpożarowych Erkado.

Drzwi tego typu posiadają odpowiednią izolację oraz szczelność, w naszym salonie znajdziesz modele zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej.

Drzwi szklane

Jeżeli interesują cię oryginale rozwiązania, postaw na szklane drzwi Erkado. Drzwi tego typu to połączenie funkcjonalności z najwyższym walorem estetyki. W Progress Design posiadamy szeroki wybór drzwi z tafli szkła, w przeróżnych wzorach oraz kolorach. Niepowtarzalny charakter i oryginalność modeli nadadzą każdemu wnętrzu elegancji. Drzwi szklane Erkado znajdą zastosowanie we wnętrzach urządzonych w stylu minimalistycznym, klasycznym, ale i również będą świetnym dopełnieniem pomieszczeń biurowych. Postaw na wyraźny akcent!

krzysztof_matela_240x240
Krzysztof Matela
Doradca Klienta
maciej_szyroczynski_240x240
Maciej Szyroczyński
Doradca Klienta
nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta
nowy_pracownik_240x240
Marcin Czerwiński
Doradca Klienta - podłogi