Drzwi oraz ścianki loftowe ze stali i szkła

Styl loftowy to wciąż popularny sposób aranżacji wnętrz. Potencjał tej estetyki w pełni uzewnętrznia się w przestronnych i otwartych pomieszczeniach, ale nawet do przeciętnych rozmiarów mieszkania można z powodzeniem wprowadzić loftowe elementy wystroju i uzyskać oryginalny efekt. Zachęcamy do przyjrzenia się rozwiązaniom ze stali i szkła marki OTIF Profil, które doskonale wpisują się w styl loftowy i które możesz wprowadzić do swoich wnętrz.

We wnętrzu loftowym panuje surowy wystrój. Charakterystycznymi elementami konstrukcyjnymi są: cegła, beton, drewno, wreszcie metal i szkło. Pożądanym elementem wystroju loftowych przestrzeni są drzwi loftowe oraz przeszklone ścianki, oddzielające pomieszczenia.

Drzwi loftowe, podobnie jak klasyczne drzwi, występują w wariancie jedno- lub dwuskrzydłowym, w wersji rozwiernej, przesuwnej oraz wahadłowej, zwanej pivotową. W salonie Progress Design spotkasz ekspozycję z rozwiązaniami loftowymi renomowanego producenta OTIF Profil.

Ekspozycja OTIF Profil w salonie Progress Design 

Przeszklenia loftowe ze stali i szkła oraz elementy stałe, mogące pełnić funkcję ścianki czy okna wewnętrznego, to niebanalne patenty na wydzielenie i doświetlenie wnętrz, które dostarczają jej użytkownikom niepowtarzalnych wrażeń estetycznych. W przeciwieństwie do typowych drzwi loftowych, odznaczają się niebywałą lekkością. Nie tworzą bariery wizualnej, ale bardzo dobrze izolują od zapachów i dźwięków. Są łatwe w pielęgnacji przy użyciu standardowych środków czystości. Ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne – konstrukcje stalowe są solidne i stabilne, a szyby z hartowanego lub laminowanego szkła, odporne na zarysowania i uderzenia.

Wszystkie drzwi loftowe OTIF produkowane są na indywidualne zamówienie, pod wymiar – co oznacza, że model, na który się zdecydujesz, zostanie wykonany z uwzględnieniem Twoich potrzeb i oczekiwań, a co najważniejsze, będzie miał unikatowy charakter.

Jeżeli jesteś miłośnikiem stylu loftowego, odwiedź salon Progress Design i daj się oczarować niebanalnym efektom połączenia stali i szkła.

krzysztof_matela_240x240
Krzysztof Matela
Doradca Klienta
maciej_szyroczynski_240x240
Maciej Szyroczyński
Doradca Klienta
nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta
nowy_pracownik_240x240
Marcin Czerwiński
Doradca Klienta - podłogi

Zobacz nasze porady