WALLDESIGN – alternatywne wykończenie ścian

Progress Design Poznań

Jeśli planujesz remont i masz w perspektywie wykończenie ścian oraz sufitu, pamiętaj, że położenie farby czy tapety to nie jedyne możliwości, jakie masz do dyspozycji. Wyjątkową aranżację wnętrza możesz stworzyć, wykorzystując do tego celu panele ścienne. Zachęcamy do lektury naszego tekstu, z którego dowiesz się więcej o stylowym i bezproblemowym WALLDESIGNIE.

Rach-ciach – ściany po zmianach

Malowanie i tapetowanie nadal ma swoich zwolenników i dobrze, ponieważ można w ten sposób osiągnąć atrakcyjne wizualnie efekty, ale warto wziąć pod uwagę również inne rozwiązanie. Mowa o wykorzystaniu paneli ściennych, które nie tylko nadadzą wnętrzom niebanalnego charakteru, ale mają też wiele innych zalet. To świetna propozycja, jeżeli szukasz mało problematycznego sposobu, by gruntownie odmienić wystrój pokoju czy całego mieszkania.

Panele mogą kolorystycznie idealnie komponować się z podłogą lub wprost przeciwnie, co pozwoli uzyskać ciekawy stylistycznie efekt. Należy jednak zaznaczyć, że nadają się do pomieszczeń, w których nie panuje nadmierna wilgotność powietrza. Doskonale sprawdzą się w salonie, sypialni, przedpokoju czy gabinecie. Panele chłoną dźwięki, więc pomieszczenia nimi obłożone są dobrze wygłuszone.

WALLDESIGN, czyli design na ścianie

W naszej ofercie znajdziesz przyciągający uwagę WALLDESIGN, czyli panele na ścianę renomowanego producenta SWISS KRONO. To odpowiedź na potrzeby nowoczesnego użytkownika, który w wystroju wnętrz ceni nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również aspekt praktyczny, gdyż decydując się na WALLDESIGN, możesz zapomnieć o uciążliwym oklejaniu całego domu folią ochronną oraz szlifowaniu ścian po to, by wyeliminować nierówności. WALLDESIGN umożliwi łatwą i szybką metamorfozę Twoich ścian lub jednej wybranej.

Á la marmur i drewno

Na WALLDESIGN od SWISS KRONO składają się kolekcje: CITY oraz MARMO.

CITY oddaje klimat wielkich miast – to 6 wyjątkowych dekorów inspirowanych drewnem (Malaga, Brooklyn, Gracia, Verdun, Kallio, Borgo). Wśród modnych bieli i szarości, które sprawdzą się doskonale w wielu aranżacyjnych stylach, nie zabrakło także ciepłego brązu oraz surowego drewna. Z kolei kolekcja MARMO to propozycja dla miłośników klasycznych akcentów we wnętrzach. Łączy elegancję i oryginalność, nawiązując do wyglądu włoskich i hiszpańskich marmurów, które od wieków stanowią synonim luksusu, ponadczasowości oraz trwałości.

Gdzie sprawdzą się panele ścienne?

Doskonale sprawdzą się jako ozdoba pokoi, np. w sypialni za wezgłowiem łóżka, a także w salonie za telewizorem. Mogą posłużyć do zaakcentowania tej części wnętrza, w której zazwyczaj się odpoczywa, tym bardziej, że są dźwiękochłonne, a swoim wyglądem nadają przytulności. W przedpokoju czy korytarzu będą chronić ściany przed zabrudzeniami, ponieważ ich pielęgnacja jest jeszcze łatwiejsza i szybsza niż ich montaż. Z tego samego powodu panele na ścianach zdadzą egzamin także w kuchni czy jadalni.

O dekory WALLDESIGN SWISS KRONO pytaj w naszym salonie Progress Design.

krzysztof_matela_240x240
Krzysztof Matela
Doradca Klienta
maciej_szyroczynski_240x240
Maciej Szyroczyński
Doradca Klienta
nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta
nowy_pracownik_240x240
Marcin Czerwiński
Doradca Klienta - podłogi

Zobacz nasze porady