Atrakcyjna promocja na podłogi Swiss Krono ZODIAK i SYMFONIA

Podczas wybierania paneli podłogowych warto zwrócić uwagę zarówno na ich estetykę jak i funkcjonalność. Podłogi Swiss Krono są nie tylko piękne, ale także trwałe i zapewniają komfort użytkowania. Codzienne wyzwania takie jak zwierzęta domowe, nieposkromiona energia Twoich dzieci, oraz przypadkowe zachlapanie nie będą stanowiły problemu. O podłogę się mnie martw!

Odkryj szeroką gamę dekorów, które pobudzą Twoją wyobraźnię. Teraz możesz kupić je w naszym salonie z atrakcyjnymi rabatami:

  • -14% na kolekcję PLATINUM ZODIAK,
  • -10% na kolekcję AURUM SYMFONIA.

Dekory z kolekcji PLATINUM ZODIAK realistyczne odwzorowują drewno dębowe, co sprawia, że nadadzą wnętrzom naturalny wygląd. Panele posiadają system zamków Angle Angle, dzięki czemu montaż staje się szybki i bezproblemowy. Klasa ścieralności AC5 i grubość deski 10 mm świadczą o wysokiej trwałości i stabilności. Oprócz tego panele na wszystkich krawędziach są wykończone v-fugą, co dodaje im nowoczesności i świeżego wyglądu na długie lata.

AURUM SYMFONIA to kolekcja dla wymagających! Panele mają grubość 12 mm i są wyposażone w system szczelnych zamków Aqua Pearl, chroniący je przed zachlapaniem oraz wilgocią. 4-stronna V-fuga pięknie podkreśla deski i pozwala na dłużej utrzymać świeży wygląd podłogi. Wysoka klasa ścieralności AC5 zapewnia trwałość paneli. Paleta ośmiu jasnych dekorów o naturalnym wyglądzie ożywi Twoje wnętrza!

Odwiedź nasz salon i wybierz trwałą i piękną podłogę. Nie czekaj do ostatniej chwili! Promocja potrwa do 31.08.2024 r.

krzysztof_matela_240x240
Krzysztof Matela
Doradca Klienta
maciej_szyroczynski_240x240
Maciej Szyroczyński
Doradca Klienta
nowa_pracownica_240x240
Anna Wichłacz
Doradca Klienta
nowy_pracownik_240x240
Marcin Czerwiński
Doradca Klienta - podłogi

Zobacz nasze porady